O nás

  • Jsme nezávisle spolupůsobící společnost lidí, která Vám zajistí možnost realizace Vašeho stavebního  záměru od prvopočátečního nápadu, jeho rozvoje, zkreslení, předložení na stavební úřad, pomoc při výběru dodavatelů stavebních materiálů a zařízení
  • Pomůžeme Vám se orientovat ve spleti právních předpisů stavebního práva včetně zajištění inženýrské činnosti spojené s výstavbou Vašeho záměru. Doufáme, že naše mnohaletá zkušenost v oblasti stavebnictví Vám zaručí Vaši spokojenost.
  • Dále nabízíme pomoc i při koupi nemovitostí - stavebně technické posouzení staveb, kontrola pozemků, zda je stavební záměr na nabízeném pozemku možný a kalkulaci nákladů na realizaci a dokončení staveb. Ušetřete svoje peníze před koupí finančně náročné nemovitosti.
  • Konzultační a poradenská činnost pro Vás je samozřejmostí.
  • V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

Zdeněk Tobiáš: působil jsem ve stavebních firmách jako mistr cca 12 let, dále jako úředník stavebního práva 14 let na prvním i druhém stupni a k 03/2021 působím 4 a 1/4 roku v památkové péči v Pardubicích. Z tohoto hlediska nemohu vykonávat výše uvedenou činnost v působení obce s rozšířenou působostí, tj. na nemovitých kulturních památkách v ORP Pardubice, v městské památkové rezervaci Pardubice, jejím ochranném pásmu, v ochranném pásmu kulturní památky pardubického zámečku, v městské památkové zóně v Dašicích a v ochranném pásmu nemovité kulturní památky hradu Kunětická hora. Tam mě může zastoupit kolega František Smejkal.

Spolu s kolegy jsme působily v pardubickém, hradeckém i v kraji vysočinském.


Kontakt

Projekt-Tobiáš Vám pomůže

Úhřetice 16
Úhřetice
53832
doručovací adresa:
Trnovská 252
533 53 Pardubice


736209850